Послуги доглядальниці
у лікарні та вдома.
Кваліфікований догляд
за літніми і хворими людьми.

call
24_7

ТУРБОТА ПАТРОНАЖ
Патронажна допомога м. Дніпро
+38 067 840 95 00
+38 095 658 50 42

Недорогі та обгрунтовані ціни на послуги нашого персоналу. Підбір спеціалістів за критеріями, які підходять у Вашому випадку.

Вибір доглядальниці за обов'язками та кваліфікацією.
baner_-hos Доглядальниця до лікарні

Досвідчена, уважна доглядальниця є найближчим помічником лікаря та хворого, від неї нерідко залежить успіх лікування. Наші доглядальниці завжди дбайливо ставляться до своїх підопічних.

baner_pogel Догляд за літніми

Доглядальниця для літньої людини - це фахівець, що насамперед володіє поважним ставленням до віку, терпимістю до різких перепадів настрою, ввічливий і турботливий.

baner-sidelka Доглядальниця

Хороша доглядальниця - це найкраще поєднання професійних умінь догляду за літніми і хворими людьми, досвідчена і психологічно підготовлена людина.

baner_pprogiv З проживанням

Найчастіше для догляду за людьми, не здатними до самостійного обслуговування або коли постійний догляд і турбота, на виручку приходять доглядальниці з проживанням.

sidelka_05 Патронажна допомога

Патронажна служба "ТУРБОТА" пропонує кваліфікований підбір досвідчених доглядальниць для догляду за літніми або нездоровими людьми в лікарні, стаціонарах та вдома.

Вартість послуг доглядальниці.
Час чергування Досвідчена доглядальниця Медсестра
2-3 години от 200 грн. от 250 грн.
5 годин 250 - 300 грн. 300 - 350 грн.
8 годин 300 - 350 грн. 350 - 400 грн.
10 годин 350 - 400 грн. 400 - 450 грн.
24 години 400 - 500 грн. от 500 грн.
Програма «РАНОК + ВЕЧІР»
1 + 1 час / 250 грн.
2 + 2 часа / 350 грн.

Вартість послуг доглядальниці визначається складністю догляду, режимом роботи та наявністю додаткових потреб у підопічного. Зверніть увагу на програму "Ранок-Вечір". Вона діє за умови, що в межах 30-хвилинної транспортної доступності є вільний персонал.
До підвищеної категорії складності належать:
• Підопічні із вагою понад 90 кг;
• Онкологічні хворі (3 ступінь та вище);
• Хворі з тяжким ступенем деменції та хворобою Альцгеймера (БА);
• Наявність у підопічного стоми (гастро-, трахео, цисто-, колостоми), встановлених катетерів;
• Зондове годування підопічного;
• Наявність у підопічного великих пролежнів та пошкоджень шкіри;
• Проживання в одній кімнаті з підопічним, постійне проживання інших осіб (на розсуд менеджера).
Переваги патронажної допомоги.
Ми надаємо Вам можливість самостійно зустрітися з кожною з відібраних вами доглядальниць, щоб особисто переконатися, що ті фахівці, які занесені до нашої бази, мають такі додаткові особисті якості, як добросердечність, ввічливість, порядність та позитивний вплив на оточуючих. Все це дозволяє людям похилого віку і важкохворим почуватися максимально добре і комфортно. До того ж, якщо доглядальниця правильно і якісно доглядатиме за клієнтом, це може стати поштовхом для позитивних змін у фізичному, моральному та психологічному стані опікуваного, аж до повного або часткового одужання тяжкохворих.
Ми застосовуємо співбесіду, анкетування, тест на профпридатність та психологічну діагностику своїх співробітників. Необхідну та обов'язкову перевірку компетенції професійних та особистих якостей кандидатів на посаду.
Можливість швидкої заміни співробітника, якщо з якихось причин він Вам не підходить. Максимально оперативне вирішення завдання щодо підбору співробітника у конкретному Вашому випадку.
Патронажна служба «ТУРБОТА» ставить основною метою щире бажання допомогти у важких життєвих ситуаціях, розуміючи, що Ви звернулися до нас за допомогою у критичний період життя.